Biuro Projektów i Wycen Nieruchomości. Kompleksowa obsługa nieruchomości.

Wyceniony przez nas obiekt

Historia Firmy

W 1994 r. mój ojciec Zbigniew Kowalski RZECZOZNAWCA BUDOWLANY (upr. nr RZE/X/021/08), posiadając ponad 40-letnie doświadczenie w nadzorowaniu
i kierowaniu budowami, otworzył własne biuro. Początkowo zajmował się jedynie prowadzeniem nadzorów inwestorskich na budowach i kosztorysowaniem robót budowlanych, a następnie projektowaniem architektoniczno - budowlanym. W tym czasie nawiązaliśmy współpracę z wieloma projektantami branż instalacyjnych, drogowych, geodetami oraz geologami, którzy dzięki swoim wąskim specjalnością projektują dla nas i pomagają w kompleksowym opracowywaniu projektów dla naszych klientów. Odpowiadając na potrzeby klientów, nasza firma rozwinęła się w kierunku zastępstwa inwestorskiego, czyli kompleksowej obsługi inwestycji budowlanych. Dzięki posiadaniu najwyższych uprawnień w budownictwie, opracowaliśmy także szereg ekspertyz budowlanych, w tym zabytkowych pałaców.

W roku 2003 uzyskałem uprawnienia RZECZOZNAWCY MAJĄTKOWEGO (nr 4068) i od tego czasu rozpoczęliśmy wykonywanie wycen wszelkich rodzajów nieruchomości, dla potrzeb sektora bankowego, ubezpieczeń, spraw spadkowych, rodzinnych, indywidualnych, dla osób prywatnych oraz firm.

Odpowiadając na życzenia klientów, na podstawie otrzymanej w roku 2008 licencji (nr 9050), rozszerzyliśmy swoją działalność o POŚREDNICTWO w OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI. Od tego czasu współpracujemy ściśle z najlepszymi biurami nieruchomości.

W roku 2009 otrzymałem tytuł BIEGŁEGO SĄDOWEGO z zakresu rzeczoznawstwa majątkowego oraz pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Na tej podstawie sporządzamy opinie i ekspertyzy dotyczące nieruchomości dla spraw sądowych.

W roku 2017 skupiliśmy się na wycenach nieruchomości, powiększając nasz zespół o kolejnego eksperta posiadającego kierunkowe wykształcenie oraz ponad 12-letnie doświadczenie w branży finansowej - Agnieszkę Kielich.

Stanowimy zespół wykwalifikowanych osób, nastawiony na kompleksową i postawioną na najwyższym poziomie obsługę klienta, popartą olbrzymim doświadczeniem zarówno z zakresu budownictwa, spraw cywilnych i administracyjnych, a także szeroko pojętych nieruchomości.

Serdecznie zapraszamy,
Jacek Kowalski

Nasi klienci

Biuro Wycen Nieruchomości KOWALSCY
ul. Chrószcza 31
44-200 Rybnik
NIP: 698-160-92-86
tel. 607 66 14 66 lub 604 923 314
e-mail: biuro@rzeczoznawcy-kowalscy.pl
Jacek Kowalski
Biegły Sądowy
Rzeczoznawca Majątkowy
tel. +48 607 66 14 66
Agnieszka Kielich
Asystent Biegłego Sądowego
Rzeczoznawcy Majątkowego
tel. +48 604 923 314